Koçaslanlar Motorlu Araçlar

Koçaslanlar Motorlu Araçlar

Renault yetkili bayisi olan Koçaslanlar Holding grup şirketlerinden Koçaslanlar Motorlu Araçlar; İnegöl ile Bursa arası yol üzeri, otobüs terminali karşısında 2006 yılında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. 5000 m2 kapalı alana sahip olan İnegöl Plazamızda Renault ve Dacia markalarının satış, servis, yedek parça, 2. el satış, lastik satışı, sigorta hizmetleri ve araç estetiği hizmetleri bulunmaktadır. satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmak tüm grup şirketlerinde olduğu gibi Koçaslanlar Motorlu Araçlar için de en önemli misyondur.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar Koçaslanlar Motorlu Araçlar

20+ Yıllık Tecrübe

Shape

Koçaslanlar Farkıyla Renew
İkinci Elde Birinci Sınıf Araçlar

Yenilenme, baştan yaratma ve güven; işte "Renew"un vaadi bu. Koçaslanlar olarak, sizlere sadece bir otomobil değil, güvenli ve şeffaf bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. "RENEW demek güven demektir" ilkesiyle hareket ediyoruz. İkinci el otomobil arayışınızda, otopazarlarına gitmenize ya da tanıdık ustalara danışmanıza artık gerek yok. Renault2 ile ilgilendiğiniz aracın her kilometre taşını, her servis kaydını, adeta bir biyografi gibi önünüze seriyoruz.

Aracınızın geçmişi, artık gizli bir hikaye değil. Biz Koçaslanlar olarak, şeffaflığın ve güvenin önemini biliyor, ikinci elde de birinci sınıf kaliteyi vaat ediyoruz. Her Renew aracı, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek şekilde titizlikle seçilmiş ve tüm kontrollerden geçmiştir. Koçaslanlar farkıyla, ikinci el araç almak artık güvenli, kolay ve keyifli.

Renew ile yeni bir başlangıç yapın, ikinci elde birinci sınıf araçların keyfini çıkarın. Bizimle yola çıkın, farkı hissedin.

5 N 1 KOÇASLANLAR

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, Renault ve Dacia markalarının yenilikçi ve güvenilir araçlarını müşterilerine sunar. Şirketimiz, otomotiv sektöründe kaliteyi, erişilebilirliği ve teknolojiyi ön planda tutarak, müşterilerine üstün hizmet ve memnuniyet sunmayı amaçlar. Her bir araç, sürdürülebilirlik ve konforu garanti edecek şekilde seçilir.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, sektördeki uzman ekibi ve mükemmel müşteri hizmeti anlayışıyla öne çıkar. Müşteri ihtiyaçlarını önceliklendirerek, herkese uygun, güvenilir ve yenilikçi otomotiv çözümleri sunarız. Güven ve saygı, iş yapış biçimimizin temel taşlarıdır.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, her müşteriye özelleştirilmiş hizmet sunarak fark yaratır. Satış öncesi danışmanlıktan, satış sonrası desteğe kadar, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefleriz. Araç bakımından finansal çözümlere kadar geniş bir hizmet yelpazesi ile yanınızdayız.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, otomotiv ihtiyaçlarınızda daima yanınızda. İlk araç alımınızdan, ailenizin büyümesine, iş hayatınızdaki değişikliklere kadar her an, en iyi otomotiv çözümleriyle destek oluruz. Siz ne zaman ihtiyaç duyarsanız, biz oradayız.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, geniş servis ağı ve müşteri odaklı showroomlarıyla, otomotiv ihtiyaçlarınız için kolayca ulaşılabilir. Şehrinizdeki konumumuz, rahat bir deneyim ve kişisel hizmet sunmak için tasarlanmıştır. Nerede olursanız olun, Koçaslanlar size bir adım uzaklıkta.

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, herkes için otomotiv çözümleri sunar. Genç profesyonellerden, büyük ailelere, macera tutkunlarından ilk araç sahiplerine kadar her müşteriye hitap eden bir model yelpazesi sunuyoruz. Her bir müşterimiz, bize özeldir ve en iyi hizmeti hak eder.

Renault, Dacia

Bizden

Haberler

Koçaslanlar Motorlu Araçlar
56
K
Mutlu Müşteri
98
%
Müşteri Memnuniyeti
60000
+
Servis Sayısı