Aracınız İçin En İyisini İstemez misiniz?

İşte Bizimle Yola Çıkmanızın 6 Akıllıca Sebebi!

Teklif Al

Bize Ulaşın

Koçaslanlar Motorlu Araçlar Şirketi olarak, Renault ve Dacia marka araçların satışı ve servis hizmetlerinde uzmanız. Araçlarınızın bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda neden bizim servisimizi tercih etmeniz gerektiğine dair 6 önemli nedeni sizlerle paylaşmak isteriz:

 • Uzman ve Deneyimli Teknik Kadro

  Servisimiz, Renault ve Dacia araçlar konusunda özel eğitim almış, alanında uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Araçlarınız, markanın gerektirdiği teknik bilgi ve beceriye sahip profesyoneller tarafından titizlikle incelenir ve onarılır.

 • Orijinal Yedek Parça Garantisi

  Araçlarınızın performansını ve güvenliğini korumak için sadece orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede, aracınızın uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

 • Güncel Teknolojik Ekipmanlar

  Servisimiz, Renault ve Dacia araçlarının bakım ve onarımı için gerekli en güncel teknolojik ekipman ve araç diagnostik sistemleri ile donatılmıştır. Bu sayede, aracınızın ihtiyaç duyduğu servis hizmetlerini en etkin şekilde sunabiliyoruz.

 • Şeffaf ve Adil Fiyatlandırma

  Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bu yüzden, yapılan işlemler ve değiştirilen parçalar konusunda tam bir şeffaflık sağlıyor, adil ve rekabetçi fiyatlandırma politikası izliyoruz.

 • Hızlı ve Güvenilir Servis

  Zamanınızın değerini biliyoruz. Bu nedenle, aracınızın servis sürecini mümkün olan en kısa sürede ve en yüksek kalite standartlarında tamamlamaya özen gösteriyoruz. Aracınızı bize bıraktığınızda, güven içinde bekleyebilirsiniz.

 • Müşteri Odaklı Hizmet

  Servisimizde, her müşteriye özel ilgi gösteriyor, aracınızın servis süreci boyunca sizi bilgilendiriyoruz. Araç servis ihtiyaçlarınızda kişisel ve özelleştirilmiş hizmet sunuyor, memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

 • Aracınız için en iyisini istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Koçaslanlar Motorlu Araçlar Şirketi olarak, Renault ve Dacia araçlarınıza hak ettiği özeni ve profesyonelliği sunuyoruz. Uzman ekibimiz, orijinal parçalarımız, ileri teknoloji ekipmanlarımız, şeffaf işlem politikamız, zamanınıza olan saygımız ve olağanüstü müşteri hizmetlerimizle, aracınızı ve sizi önemsiyoruz. Aracınız için en iyisini istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve farkı kendiniz görün!